• Detail firmy

InterBAU a.s.

Základní popis

Předmětem podnikání je realizace vlastních developerských záměrů, inženýrská činnost a to jak pro území České republiky tak pro území Ruska.

Adresa

Masná 1850/4
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27708985
DIČ:  CZ27708985
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- předmětem podnikání je realizace vlastních developerských záměrů, inženýrská činnost a to jak pro území České republiky tak pro území Ruska.

Kontaktní údaje

Fax: +420 597 493 146

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Kukučka - Předseda představenstva

Telefon: +420 597 493 144
E-mail: rudolf.kukucka@interbau.cz
Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.