• Detail firmy

INTERAUDIT MORAVIA spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví fyzickým i právnickým osobám z různých oborů. Poskytování daňového poradenství.

Adresa

Slovákova 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60697571
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetníctví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 244 290
Telefon: +420 541 243 819
E-mail: interaudit@interaudit.cz
WWW: www.interaudit.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV ŠTĚNIČKA - Jednatel

Telefon: +420 541 243 819
Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.