• Detail firmy

INTER SHOP SYSTEM s.r.o.

Základní popis

Provádíme práškové lakování - komaxit hliníkových, ocelových a pozink profilů, dílů, plotovek, vrat a bran, kovového nábytku, elektroskříní, sejfů a dalších o rozměrech do 7m délky, šířky 1,3m, výšky 1,7m. Dále nabízíme kompletaci a balení výrobků.

Adresa

Vinohradská 30/75
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26118157
DIČ:  CZ26118157

Výrobky, činnosti

Prášková lakovna

Kontaktní údaje

E-mail: is-system@volny.cz
E-mail: hatem@seznam.cz
WWW: www.is-system.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Hiřman - Jednatel

. Fedor

Mobil: +420 722 937 607
Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.