• Detail firmy

INTER-MONT

Základní popis

Výroba a montáž nábytku. Nabídka kompletního řešení interiérů. Prodej truhlářského a stavebního řeziva, dodávky střešních vazeb. Zajištění autodopravy.

Adresa

Hrotovická 1202/27
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68594291

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: foltyn@inter-mont.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Foltýn - Majitel

Mobil: 774 858 434
E-mail: foltyn@inter-mont.cz
WWW: www.inter-mont.cz

Stanislav Foltýn - Generální ředitel

Telefon: 774 858 434
E-mail: foltyn@inter-mont.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.