• Detail firmy

InTeO s r.o.

Základní popis

Nabízíme výrobu laserem,CNC frézkou,výrobu těsnění, nabízíme kamna na vyjetý olej,prodej,provoz,pronájem nápojové techniky, prodej sportovních potřeb.

Adresa

Hulínská 2352
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27413969
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme výrobu laserem,CNC frézkou.

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Bartoň - Jednatel

E-mail: 604447520

Pobočky

BARTOŇ Miroslav
Obvodová 3675
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

REX, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradního a městského mobiliáře. Dále vyrábíme strojírenské odlitky a svařence nebo litinové obrazy. Nabízíme originalitu, eleganci a luxus za velmi příjemné ceny.