• Detail firmy

Intelstav s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní realizaci staveb, inženýring, projekty v oblasti rezidenční a komerční výstavby, novostavby, rekonstrukce a dílčí stavební práce.

Adresa

Žitomírská 639/1
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01734636
DIČ:  CZ01734636

Výrobky, činnosti

Realizace staveb

Kontaktní údaje

E-mail: info@intelstav.cz
WWW: www.intelstav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Michal - Jednatel

Telefon: +420 212 240 112
E-mail: info@intelstav.cz

Jan Hajný

Aleš Ziegler

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.