• Detail firmy

INTELSOFT s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí kompletní elektromontážní práce. Vyrábí rozvaděče. Provádí zakázkovou automatizaci a elektrorevize. Zabývá se návrhy a realizací.

Adresa

Jasenná 54
763 13 Lutonina

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29257204
DIČ:  CZ29257204
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- silové elektroinstalace domovní a průmyslové do 1000 V, výroba elektrických rozvaděčů a jejich instalace u zákazníka, aplikace automatizačních systémů v řadě průmyslových odvětví, revize elektrických zařízení a hromosvodů do 1000 V, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 577 456 006
E-mail: administrativa:intelsoft@intelsoft.cz
WWW: www.intelsoft.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Janál - Jednatel

Mobil: +420 603 552 467
E-mail: jaroslav.janal@intelsoft.cz
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

PragoBoard s.r.o.

Předmětem činnosti je výroba vícevrstvých, dvou a jednovrstvých plošných spojů a výroba laserem řezaných šablon pro osazování SMT součástek.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.