• Detail firmy

INTELO, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme a projektujeme systémy inteligentních bytů a domů. Provádíme inteligentní elektroinstalace, návrhy a realizace elektronických řídících systémů a zabezpečení. Zabýváme se prodejem alarmů do bytů a domů, kamerových systémů CCTV, audiovizuální techniky nebo elektrického ovládání žaluzií. Zajišťujeme prodej a montáž bezpečnostních systémů.

Adresa

Třebešovská 203/94
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24733911
DIČ:  CZ24733911
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Ovládání domu Intelo

Navrhujeme a realizujeme projekty ovládání domu Intelo - spojování dostupných technologií pro bydlení v jeden celek s ovládáním skoro odkudkoliv.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 004 170
E-mail: info@intelo.cz
WWW: www.intelo.cz

Kontaktní osoba

Martin Votava - Generální ředitel

Mobil: +420 608 202 215
E-mail: votava@intelo.cz

Jiří Vondra - Technický ředitel

Mobil: +420 777 757 242
E-mail: vondra@intelo.cz
Další firmy v oboru

FANUC Czech s.r.o.

FANUC Czech - prodej, technická podpora, servis a školení průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center Robodrill, drátořezů Robocut a plně elektronických vstřikovacích lisů Roboshot japonské značky FANUC. Jeden dodavatel, nekonečné možnosti.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.