• Detail firmy

INTEIZOL s.r.o.

Základní popis

Aplikujeme stříkanou pěnovou pur izolaci. Zaizolujeme podkroví, stěny, stropy. Tato chytrá izolace zaizoluje též nádrže. Základy domů, střechy. Stříkáme i hydroizolační membrány, polyurea, které jsou vhodné na bazény, parkoviště, konstrukce.

Adresa

Za poštou 1063/12
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24245810

Výrobky, činnosti

Stříkané pěnové izolace TecnoFoam

Kontaktní údaje

E-mail: inteizol@inteizol.cz
WWW: www.inteizol.cz

Kontaktní osoba

Roman Ulbert - Jednatel

Mobil: +420 602 344 937

Petr Staněk - Jednatel

Mobil: +420 602 344 936

Jiří Kotalík - Jednatel

Mobil: +420 603 425 347
Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.