• Detail firmy

Integoo, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní servis týkající se problematiky dodávek a implementací provozně bezpečnostních informačních systémů budov.

Adresa

Kyjovská 1983/1
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26912571

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní servis týkající se problematiky

Nabízíme komplexní servis týkající se problematiky dodávek a implementací provozně bezpečnostních informačních systémů budov.

Kontaktní údaje

Telefon: 241 470 303
E-mail: info@integoo.cz
WWW: www.integoo.cz/

Kontaktní osoba

Radim Matěja - Jednatel

Josef Sikyta - Jednatel

Jakub Šefčík - Jednatel

Mobil: 724 646 173

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.