• Detail firmy

INTE, s.r.o.

Základní popis

Zaměření na systémy detekce a potlačení požáru technologických zařízení a systémy detekce a hašení jisker GreCon.

Adresa

Zarámí 4077
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25521969
DIČ:  CZ25521969
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní vybavení a systémy

Kontaktní údaje

E-mail: gres@inte.cz
E-mail: petrzikmund5@gmail.com
E-mail: inte@inte.cz
WWW: www.inte.cz

Kontaktní osoba

Petr Zikmund

Mobil: +420 601 593 491
E-mail: petrzikmund5@gmail.com

Ing. František Stejskal - Jednatel

Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.