• Detail firmy

INT s.r.o.

Základní popis

Výhradně Česká výroba a montáž plastových oken a dveří. Žaluzie a rolety na okna, k oknům parapety. Zednicky začistíme okna i dveře, stará okna vybouráme, naše firma na výrobu oken a dveří je certifikovaný dodavatel oken a dveří i pro dotace.

Adresa

Pravíkov 47
394 70 Kamenice nad Lipou

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63911671

Výrobky, činnosti

výroba a montáž plastových oken a dveří.

Žaluzie a rolety na okna, k oknům parapety. Zednicky začistíme okna i dveře, stará okna vybouráme, naše firma na výrobu oken

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 391 096
E-mail: info@int-okna.cz
WWW: www.int-okna.cz

Kontaktní osoba

Petr Hájek - Jednatel

Telefon: +420 565 391 096
Mobil: +420 608 182 086
E-mail: hajek@int-okna.cz
Další firmy v oboru

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.