• Detail firmy

Instituto de Espaňol, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme jazykové kurzy španělštiny, angličtiny, němčiny a ruštiny pro veřejnost i firmy. Možnost získání diplomu a studia v zahraničí

Adresa

Moskevská 1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48538604
  • Služby

Výrobky, činnosti

jazyková škola

Nabízíme jazykové kurzy španělštiny, angličtiny, němčiny a ruštiny pro veřejnost i firmy. Možnost získání diplomu a studia v zahraničí

Kontaktní údaje

E-mail: info@intespa.com
WWW: www.intespa.com

Kontaktní osoba

Suvorová paní - Jednatel

Další firmy v oboru

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.