• Detail firmy

INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU, s.r.o.

Základní popis

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti bytového designu. Zabýváme se vzděláváním, popularizací, publikační činností a marketingovým poradenstvím.

Adresa

Přístavní 1423/33
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01915061

Výrobky, činnosti

vzdělávání, poradenství

Pořádáme kurzy a semináře v oblasti bytového designu. Zabýváme se vzděláváním, popularizací, publikační činností a marketingovým poradenstvím.

Kontaktní osoba

Petr Tschakert - Jednatel

Mobil: +420 603 724 340
E-mail: info@institut-bytoveho-designu.cz
WWW: www.institut-bytoveho-designu.cz
Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.