• Detail firmy

INSTAVBY - Václav Šturcek

Základní popis

Nabízím kompletní servis od projektu k realizaci zakladových desek pro výstavbu pasivních rodinných domů včetně rekuperace a podpůrné solární přitápění s ohřevem vody.Instalatérské práce jsou přednosti firmy.

Adresa

Bocanovice 76
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66167825
DIČ:  CZ6406040245
  • Služby

Výrobky, činnosti

Solární systémy

Kontaktní údaje

E-mail: instavby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Šturcek - Majitel

Mobil: +420 720 472 245
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.