• Detail firmy

INSTAPROF Morava s.r.o.

Základní popis

Realizujeme rekonstrukce bytových jader, sádrokartony, elektroinstalace, pokládku plovoucích podlah, zednické, bourací a instalatérské práce.

Adresa

Družstevnická 1131/18
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02675633
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 605 450 220
E-mail: info@instaprof.cz
WWW: www.instaprof.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ SKALKA - Jednatel

Mobil: +420 605 450 220
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.