• Detail firmy

INSTAPROF Morava s.r.o.

Základní popis

Realizujeme rekonstrukce bytových jader, sádrokartony, elektroinstalace, pokládku plovoucích podlah, zednické, bourací a instalatérské práce.

Adresa

Družstevnická 1131/18
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02675633
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 605 450 220
E-mail: info@instaprof.cz
WWW: www.instaprof.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ SKALKA - Jednatel

Mobil: +420 605 450 220
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.