• Detail firmy

Instalplyn, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej instalatérského materiálu, výběr koupelnového nábytku, umyvadla, baterie, klozety, ohřívače, kotly. Provádíme montáže vodovodu, topení, plynu i tepelných čerpadel. Nabízíme také návrhy projekce a revize

Adresa

Dvořákova 271
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26854333

Výrobky, činnosti

prodej

Nabízíme prodej instalatérského materiálu,výběr koupelnového nábytku,umyvadla,baterie,klozety,ohřívače,kotly.

Kontaktní údaje

Telefon: 558 322 525
Fax: 558 331 258
E-mail: info@instalplyn.cz
WWW: www.instalplyn.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kajzar - Jednatel

Telefon: 558 331 258
Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.