• Detail firmy

Instalatérství Vonásek s. r. o.

Základní popis

Nabízíme montáže solárních systémů, podlahového a stěnového vytápění, kotlů a bojlerů včetně přestaveb. Provádíme instalatérské a topenářské práce.

Adresa

Rudé armády 1034
517 41 Kostelec nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28782372
  • Služby

Výrobky, činnosti

montáže

Nabízíme montáže solárních systémů, podlahového a stěnového vytápění, kotlů a bojlerů včetně přestaveb

Kontaktní údaje

Telefon: 494 321 110
Mobil: 777 743 118
E-mail: vodarina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Vonásek - Jednatel

Věra Vonásková - Jednatel

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.