• Detail firmy

Instalatérství Hruška

Základní popis

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Doprava na čištění kanalizace v ceně. Dodávka kotlů Vaillant, Junkers, Protherm a tepelných čerpadel Danfoss. Strojní čištění kanalizace - havárie - neúčtujeme dopravu.

Adresa

Dvouletky 410/28
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40837874
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme instalatérské a topenářské práce

Doprava na čištění kanalizace v ceně. Dodávka kotlů Vaillant, Junkers, Protherm a tepelných čerpadel Danfoss. Strojní čištění kanalizace - havárie

Kontaktní údaje

Mobil: 736 603 510
Mobil: 723 060 948
E-mail: instaprace@seznam.cz
WWW: www.instaprace.cz

Kontaktní osoba

Jan Hruška - Majitel

Další firmy v oboru

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.