• Detail firmy

instalatérství a topenářství

Základní popis

Kompletní dodávky materálu a práce v oblasti- voda,topení,odpady,plyn.Práce na rozvodech od základové desky po komín v novostavbách,při rekonstrukcích domů,bytů,nebo bytových jader. Rozvody z plastu-PE,PPR,HT,KG,PB,PVC,mědi,oceli,....

Adresa

Rokytno 134
533 04 Bohumileč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49321790
DIČ:  cz7201253312

Výrobky, činnosti

Kompletní dodávky materálu a práce v oblasti-

voda,topení,odpady,plyn.Práce na rozvodech od základové desky po komín v novostavbách,při rekonstrukcích domů,bytů...

Kontaktní údaje

E-mail: tvp.formanek.tomas@email.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Formánek - Majitel

Telefon: 732 564 168
E-mail: tvp.formanek.tomas@email.cz
Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

P.P.H.U."MEDICAR"

Společnost '' Medicare '' existuje od roku 2005. Nabízíme k prodeji vstřikovače LPG / CNG a doplňky pro plynové sporáky. Na základě zkušeností v oboru na bázi jsme otevřeli naši společnost. Všechny druhy výrobků máme na skladě. Dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky nám umožnila rozvíjet trh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, stejně jako s webovými stránkami.