• Detail firmy

INSTALACE plus, spol. s r.o.

Základní popis

Stavebnictví. Nabídka služeb v oboru plynárenství, kanalizace, topení a instalatérství. Provádění instalace podlahového topení Gabotherm.

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1280
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46345060
DIČ:  CZ46345060
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Vytápění staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 218 460
E-mail: zl@instalaceplus.cz
WWW: www.instalaceplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Žouželka - Jednatel

Jaroslav Habáň - Jednatel

František Rýpal - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.