• Detail firmy

INSTAL SERVIS - stavby, s.r.o.

Základní popis

rodinné domy - půdní vestavby - rekonstrukce - novostavby provádí - obkladačské práce pokládka - plovoucí podlahy - vinyl - parkety

Adresa

Burešova 617/10
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29290040
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 682 554
E-mail: info@instalstavby.cz
E-mail: lehoczka@instalstavby.cz
WWW: www.instalstavby.cz

Kontaktní osoba

ADRIANA LANGER LEHOCZKÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 682 554
Další firmy v oboru

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.