• Detail firmy

Kamil Elšík

Základní popis

Provádíme kompletní instalatérské práce, nabízíme služby topenářství a zajišťujeme plynofikace pro zákazníky ze Zlína a okolí. Provádíme rozvody vody, vodovodů a kanalizací. Instalujeme tepelná čerpadla a kotelny. Nabízíme plynařské práce.

Adresa

Dlouhá 4216
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41580125
DIČ:  CZ6203160029
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské služby Zlín.

Provádíme instalatérské práce ve Zlínském kraji. Instalujeme rozvody vody, montáže vodovodů a kanalizace. Montáž ohřívačů a kotlů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 226 949
E-mail: instahel@volny.cz
WWW: www.instahel.cz

Kontaktní osoba

Kamil Elšík - Majitel

Mobil: +420 603 515 327
Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy