• Detail firmy

Inspira, s.r.o.

Základní popis

Inspirativní nabídka firemních akcí. Zajišťujeme teambuilding, kurzy týmové spolupráce, konference a výjezdní zasedání. Připravujeme firemní zájezdy na míru, exkluzivní a VIP zájezdy, motivační programy pro zaměstnance, zákazníky a partnery.

Adresa

Hvožďanská 2053/3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61458821
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inspirativní nabídka firemních akcí

Zajišťujeme teambuilding,kurzy týmové spolupráce,konference a výjezdní zasedání.Připravujeme firemní zájezdy na míru,exkluzivní a VIP zájezdy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 255 701 361
Mobil: +420 603 155 884
Mobil: +420 776 007 883
E-mail: info@inspira-travel.cz
WWW: www.inspira-travel.cz

Kontaktní osoba

Petr Hlubuček - Jednatel

Mgr. Jan Hocek - Jednatel

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.