• Detail firmy

inSophy, s.r.o.

Základní popis

Poskytování systémů pro plánování efektivní výroby. Vývoj a implementace APS systémů pro zvýšení efektivity a flexibility výroby.

Adresa

Lisabonská 2394/4
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27607461

Výrobky, činnosti

Vývoj softwaru na zakázku

Poskytování systémů pro plánování efektivní výroby. Vývoj a implementace APS systémů pro zvýšení efektivity a flexibility výroby.

Kontaktní údaje

Telefon: 277 775 849
E-mail: insophy@insophy.cz
WWW: www.insophy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Komenda - Jednatel

Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.