• Detail firmy

INSOLON s.r.o.

Základní popis

poradenstvím v oblasti zpracování insolvenčních návrhů a poradenství občanů ČR ve finanční tísni. Poskytujeme bezpečnou poradnu při finanční tísni.

Adresa

Táboritská 880/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24231291
DIČ:  CZ24231291
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zákonné oddlužení fyzických osob, bezplatná poradna pro občany ve finanční tístni, konzultace aktuální dluhové situace zdarma, kompletní návrh, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 349 349
Mobil: +420 608 877 778
E-mail: info@insolon.cz
WWW: www.insolon.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Minařík - Jednatel

E-mail: minarik@insolon.cz

Ing. Zuzana Francová - Ředitel

Mobil: +420 725 389 242
E-mail: francova@insolon.cz
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.