• Detail firmy

INSIDESIGN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů obytných i komerčních prostor s širokým rozsahem výstupů, včetně nabídky kompletního servisu. Pomůžeme Vám vytvořit skutečný a funkční domov stejně tak, jako harmonické prostředí pro práci či relaxaci.

Adresa

Rokytnická 539/5
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27884155

Výrobky, činnosti

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů obytných i komerčních prostor s širokým rozsahem výstupů, včetně nabídky kompletního servisu.

Kontaktní údaje

E-mail: tomas@upstudio.cz
WWW: www.upstudio.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Holub - Majitel

Mobil: +420 603 208 579

Tomáš Holub - Majitel

Další firmy v oboru

Ma Maison Interiors, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěného nábytku z masivu, který vyrábíme na míru dle Vašich přání a požadavků. Nábytek vyrábí ručně naši kvalifikovaní truhláři, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Specializujeme se na francouzský styl. Dále nabízíme bytové doplňky, množství sortimentu a dekorací do kuchyně a jídelen, do zahrad, bytový textil, osvětlení a další.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

ŠÁRKA BERANOVÁ - REGAL DESIGN

Zabývám se kompletními službami v oblasti designu interiérů. Navrhnu prostorové řešení, styl interiéru, sestavím katalog produktů a zajistím samotnou realizaci. V případě zájmu není problém i návštěva různých obchodů.