• Detail firmy

INSIDESIGN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů obytných i komerčních prostor s širokým rozsahem výstupů, včetně nabídky kompletního servisu. Pomůžeme Vám vytvořit skutečný a funkční domov stejně tak, jako harmonické prostředí pro práci či relaxaci.

Adresa

Rokytnická 539/5
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27884155

Výrobky, činnosti

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů

Nabízíme koncepční návrhy designu interiérů obytných i komerčních prostor s širokým rozsahem výstupů, včetně nabídky kompletního servisu.

Kontaktní údaje

E-mail: tomas@upstudio.cz
WWW: www.upstudio.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Holub - Majitel

Mobil: +420 603 208 579

Tomáš Holub - Majitel

Další firmy v oboru

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.