• Detail firmy

INPROSAN s.r.o.

Základní popis

Projekce - architektura, interiéry - projekční kancelář Inženýrská činnost, stavby provádí - inženýrská činnost Kopírovací služby a centra

Adresa

náměstí Před bateriemi 1059/7
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26189941

Výrobky, činnosti

Projekční

Kontaktní údaje

WWW: www.inprosan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Evžen Krouský - Jednatel

Mobil: +420 603 437 281
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.