• Detail firmy

INPOS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka služeb bezpečnostní agentury.

Adresa

Pražská 810/16
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25620100
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb bezpečnostní agentury.

bezpečnostní projekty a analýzy ostraha objektů, majetku a osobosob osobní ochrana osob a majetku přeprava cenin a finanční hotovosti doprovod osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 660 077
Mobil: +420 731 657 398
E-mail: inpos@inpos.cz
WWW: www.inpos.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Petra Vávrová - Jednatel

Kamila Muziková - Jednatel

Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.