• Detail firmy

INPAR s.r.o.

Základní popis

Společnost INPAR s.r.o. se uplatňuje na trhu v oblasti projektové a inženýrské činnosti ve výstavbě, se specializací na komplexní služby v projektování pozemních a inženýrských staveb.

Adresa

Golfová 903/2
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27213552

Výrobky, činnosti

Projektová a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 217 675
E-mail: kontakt@inpar.cz
WWW: www.inpar.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Pospíšil - Jednatel

Mobil: +420 603 861 147
Další firmy v oboru

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

STAVEBNÍ PROJEKCE architekt Mašek s.r.o.

Nabízíme kompletní projekční a architektonickou činnost. Zajišťujeme přípravu projektových dokumentací. Provádíme autorský dozor.