• Detail firmy

INNOVATIVE SOLUTIONS s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá dodávkou a výstavbou solných jeskyní na klíč.

Adresa

Žižkova 259
362 51 Jáchymov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27996638
DIČ:  CZ27996638

Výrobky, činnosti

Výstavba solních jeskyní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 154 366
E-mail: info@solne-jeskyne.eu

Kontaktní osoba

Volodymyr Levko - Jednatel

Další firmy v oboru

Benovo letadýlka.cz

Zabýváme se prodejem modelů vrtulníků a letadel. Dodáváme modely Align, Kasama, Mikado, Roban, KDE Direct, Lynx Heli, Edge, Canomod, Fusuno, Futaba, Kontronik, Microbeast, vrtulníky T-Rex, vrtulníky Srimok a Dune, vrtulníky Logo, náhradní díly pro vrtulníky, tuning a kabinky T-rex, tuning a kabinky MSH Protos a kompletní RC příslušenství.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.