• Detail firmy

Inkasní služba, s.r.o.

Základní popis

Správa a inkaso pohledávek. Vymáhání dluhů, odkup a postoupení pohledávek, poradenství v oblasti pohledávek, závazků, v exekučním řízení. Poradenství v druhotné platební neschopnosti a krizové řízení firem.

Adresa

Americká 579/17
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28042450
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inkaso a odkup dluhů

Inkaso dluhů po splatnosti

Kontaktní údaje

WWW: www.inkasnisluzba.cz
WWW: dolezal@inkasnisluzba.cz

Kontaktní osoba

Jiří Doležal - Jednatel

Mobil: +420 736 633 948
E-mail: dolezal@inkasnisluzba.cz
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.