• Detail firmy

INKAM cz s. r. o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem a montáží sloupků, pletiv a příslušenství pro drátěné oplocení a betonové ploty. Dodávky a pokládka zámkových dlažeb a obkladů z umělého kamene.

Adresa

K Hájence 1473
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27827844
DIČ:  CZ27827844
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a prodej

- ploty, pletiva, brány (křídlové brány, posuvné brány, garážová vrata), dlažby (zámkové - velký výběr, okraje a sloupky), zámečnické práce (výroba).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 278 904
Fax: +420 596 890 041

Kontaktní osoba

Jana Hromková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Inkam - Hromková Jana
K Hájence 1473
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.