• Detail firmy

INITA,spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme rozvoz hotových jídel do firem, nemocnic či školek. Nabízíme komplexní služby od večeří, oslav, firemních akcí, rozvoz jídla až po catering.

Adresa

Litovická 476
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25064401

Výrobky, činnosti

Nabízíme rozvoz hotových jídel do firem, nemocnic

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 700 031
E-mail: fortroxy@post.cz
WWW: www.fortroxy-restaurant.eu

Kontaktní osoba

Miroslav Bc. Davídek

Mobil: +420 774 700 031

Kamila Davídková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.