• Detail firmy

Ingres group s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební a výškové práce. Zajišťujeme zateplování budov či střech, výměny oken, lité anhydritové podlahy, strojní omítky, štukování...

Adresa

Lesnice 181
789 01 Lesnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27796060

Výrobky, činnosti

Stavební a výškové práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 457 572
E-mail: ingresgroup@email.cz
WWW: www.ingresgroup.cz

Kontaktní osoba

Loai Masarwa - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.