• Detail firmy

INGREAL CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme speciální zakládání staveb, piloty, mikropiloty, zemní kotvy, zápory, sanace sesuvů, pažení stěn výkopů a stavebních jam, štěrkopískové konsolidační piloty, piloty pro protihlukové stěny, včetně zpracování projektu a zajištění IG průzkumu.

Adresa

U Řeky 594
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26832097

Výrobky, činnosti

Provádíme speciální zakládání staveb

Provádíme speciální zakládání staveb, piloty, mikropiloty, zemní kotvy, zápory, sanace sesuvů, pažení stěn výkopů a stavebních jam, štěrkopískové kons

Kontaktní údaje

E-mail: ingrealcz@ingrealcz.cz
WWW: www.ingrealcz.cz

Kontaktní osoba

Roman Plšek - Jednatel

Telefon: +420 596 734 224
Mobil: +420 775 321 640
E-mail: ingrealcz@ingrealcz.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.