Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

INGMAR, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí a opláštění budov
Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a opláštění budov. Výrobu ocelových konstrukcí a opláštění budov nabízíme pro obchodní účely, továrny, autosalony, skladovací prostory či výrobní haly.

Anténní nosiče
Zaměřujeme se na anténní nosiče s upevněním na střechy budov. Anténní nosiče realizujeme v podobě věží od 30 do 70 m, odrazových desek a malých nosičů.

Pronájem anténního nosiče
Poskytujeme pronájem anténního nosiče. Pronájem anténního nosiče - nabízíme dlouhodobý pronájem a správu antén. V současnosti můžeme poskytnout pronájem anténního nosiče Divišov.

Pláště ocelových konstrukcí
Dodáváme pláště ocelových konstrukcí z pozinkovaných plechů, minerální izolace či PUR pěny. V naší nabídce naleznete pláště ocelových konstrukcí od renomovaných firem Kovové profily Praha, THYSSEN, METECNO, HOESCH, TRIMO, FISHER, HARIRONVILLE apod.

Svařování kovů Praha
Specializujeme se na svařování kovů pomocí moderní technologie. Svařování kovů provádíme na zakázku - rychle a kvalitně.

Stavební zámečnictví Praha
Provádíme stavební zámečnictví dle Vašich přání a požadavků. V rámci stavebního zámečnictví zhotovujeme kovové dveře, vrata, ploty, brány, zábradlí, mříže a mnoho dalšího.

Revize konstrukcí
Zajišťujeme revize konstrukcí dle platných norem a předpisů. Revize konstrukcí nabízíme pravidelné (periodické) nebo výchozí revize konstrukcí.

Ocelové konstrukce budov
Zhotovujeme ocelové konstrukce budov na zakázku. Ocelové konstrukce budov vyrábíme pro obchodní účely, továrny, autosalony, skladovací prostory, výrobní haly a další.

Skládané pláště
Zaměřujeme se na výrobu a montáž skládaných plášťů. Skládané pláště realizujeme z pozinkovaných lakových plechů s minerální izolací, ze sendvičových panelů složených z lakovaných plechů a pěny PUR nebo minerální izolace.

Výroba schodišť, bran, zábradlí a žebříků
Věnujeme se výrobě schodišť, bran, zábradlí a žebříků. Výrobu schodišť, bran, zábradlí a žebříků nabízíme s různou povrchovou úpravou dle Vašich požadavků, zajišťujeme i dodávku a instalaci.

Nabídky

Svařované ocelové konstrukce

Svařované ocelové konstrukce

Projektujeme a zhotovujeme svařované ocelové konstrukce budov a výrobních objektů. Svařované ocelové konstrukce dodáváme pro stavbu objektů pro obchodní účely, továrny, skladovací prostory, výrobní haly, autosalony apod. Svařované ocelové konstrukce ...

Zobrazit detail nabídky

Projektování ocelových konstrukcí

Projektování ocelových konstrukcí

Věnujeme se projektování ocelových konstrukcí především pro stavebnictví a průmysl. V rámci projektování ocelových konstrukcí zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci, výrobní i dílenskou dokumentaci a také veškeré statické výpočty. Pro kompletní ...

Zobrazit detail nabídky

Anténní nosiče

Anténní nosiče

V rámci projektování a realizace ocelových konstrukcí jsme schopni vyhotovit i zakázky sloužící jako anténní nosiče a stožáry. Anténní nosiče zhotovujeme v různém provedení: odrazové desky, malé nosiče i atypické ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz