• Detail firmy

Inga Vaagnovna Babajanová

Základní popis

Realizace grafického designu, internetových stránek, log a tiskovin.

Adresa

Křižanovice 234
685 01 Křižanovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87205696
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace grafického designu

Realizace grafického designu, internetových stránek, log a tiskovin.

Kontaktní údaje

Mobil: 775 914 108
E-mail: ingafila@aol.com

Kontaktní osoba

Inga Vaagnovna Babajanová - Majitel

Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.