• Detail firmy

Ing. Zuzana Pšeničková

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování daňových přiznání živnostníkům, bytovým družstvům. Poskytuji účetní poradenství.

Adresa

Čížová 103
398 31 Čížová

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71995510

Výrobky, činnosti

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování daňových přiznání živnostníkům, bytovým družstvům. Poskytuji účetní poradenství. Provádím supervize a kontroly účetnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 823 185
E-mail: ucetnipisek@email.cz
WWW: www.ucetnipisek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zuzana Pšeničková - Majitel

Mobil: +420 725 535 456
Další firmy v oboru

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.