• Detail firmy

Ing. Zuzana Fribertová

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence,dále nabízím daňové poradenství a zpracování daňových přiznání

Adresa

E. E. Kische 1567
250 82 Úvaly

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72553081

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 216 910
E-mail: zuzana@fribert.cz
WWW: www.fribert.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Fribertová - Majitel

Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.