• Detail firmy

Ing. Zlata Vačkářová

Základní popis

Společnost poskytuje návrh zahrady (terasy, balkónu, zimní zahrady), vypracuje kompoziční studii ve více variantách a dále situační výkres je výchozím podkladem pro zpracování dalších výkresů, zejména projektu závlahy, osazovacího plánu, konstrukčních řešení technických prvků (terénní úpravy, zpevněné plochy, opěrné zídky, vodní prvky, dřevěné prvky a pod...).

Adresa

Máchova 910
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01522647
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realizace zahrad, návrhy a projektové studie zahrad, údržby zahrad.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 411 248
E-mail: zahradykvalitne@gmail.com
WWW: www.zahradykvalitne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vačkářová Zlata - Majitel

Mobil: +420 604 724 762

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.