• Detail firmy

Ing. Živan Novotný

Základní popis

Jsem poradce pro malé a střední firmy, kterým pomáhám v rozvoji. Jako konzultant vám pomohu analyzovat aktuální stav vaší firmy a najít cestu k dlouhodobým ziskům. Nabízím poradenství v oblastech řízení lidských zdrojů, procesního řízení a koučingu.

Adresa

Slovinská 880/37
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87624427
  • Služby

Výrobky, činnosti

HR poradenství

Komplexní personální poradenství pro malé a střední firmy. Personální audit, výběrová řízení, pracovní smlouvy, motivační programy a systém benefitů.

Kontaktní osoba

Ing. Živan Novotný - Majitel

Mobil: +420 773 884 878
E-mail: zivan.novotny@manazerskyaudit.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.