• Detail firmy

Ing. Zdeňka Havránková

Základní popis

Provádí znalecká činnost v oblasti chemie (technologie žárového zinkování a posuzování kvality žárového zinku a příčin vad)

Adresa

Žateckých 1223/10a
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71454667

Výrobky, činnosti

Znalecká činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 405 404
E-mail: zdenka.havrankova@centrum.cz
E-mail: ekozink@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Havránková - Majitel

Mobil: +420 604 109 274
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

PATENTOVÁ A ZNÁMKOVÁ KANCELÁŘ

Nabízíme služby v oblasti patentů, průmyslových vzorů, ochranných známek a sporů v oboru patentové i známkové ochrany. Provádíme oceňování majetku.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.