• Detail firmy

Ing. Zdeňka Dupkaničová

Základní popis

Právní ochrana fyzických i právnických osob.

Adresa

V. Volfa 1302/17
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01347039

Výrobky, činnosti

Právní ochrana

Právní ochrana fyzických osob: řidič, vozidlo, bydlení, soukromí, zaměstnání, úraz. Právní ochrana právnických osob: vozidlo, nedbalostní trestné činy, přestupky, pracovněprávní vztahy, závazkové právo, daňová kontrola, ochrana nemovitosti.

Kontaktní údaje

E-mail: zdenka.dupkanicova@das.cz
WWW: www.das.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Dupkaničová - Majitel

Mobil: +420 603 468 029
E-mail: zdenka.dupkanicova@das.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.