• Detail firmy

Ing. Zdeňka Dupkaničová

Základní popis

Právní ochrana fyzických i právnických osob.

Adresa

V. Volfa 1302/17
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01347039

Výrobky, činnosti

Právní ochrana

Právní ochrana fyzických osob: řidič, vozidlo, bydlení, soukromí, zaměstnání, úraz. Právní ochrana právnických osob: vozidlo, nedbalostní trestné činy, přestupky, pracovněprávní vztahy, závazkové právo, daňová kontrola, ochrana nemovitosti.

Kontaktní údaje

E-mail: zdenka.dupkanicova@das.cz
WWW: www.das.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Dupkaničová - Majitel

Mobil: +420 603 468 029
E-mail: zdenka.dupkanicova@das.cz
Další firmy v oboru

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy. Služby poskytujeme v Jihočeském kraji a v Praze.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.