• Detail firmy

Ing. Zdeněk Vocetka

Základní popis

Zabývám se výkonem odborných činností ve výstavbě. Nabízím projektovou činnost a vedení realizace stavby. Provádím stavebně technické průzkumy, autors

Adresa

Hořovského 419/8
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16522265

Výrobky, činnosti

Zabývám se výkonem odborných činností ve výstavbě.

Zabývám se výkonem odborných činností ve výstavbě. Nabízím projektovou činnost a vedení realizace stavby. Provádím stavebně technické průzkumy, autorský nebo technický dozor nad realizací stavby a řídím příslušné odborné stavební a montážní práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 322 913
Mobil: 602 955 300
E-mail: vocetka@atlas.cz
WWW: www.ckait.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vocetka - Majitel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Ing. Tomáš Janda

Nabízím znalecké odhady cen nemovitostí a technický dozor staveb.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.