• Detail firmy

Ing. Zdeněk Stuna - GOLEM

Základní popis

Obrábění na soustružných automatech A20B. Nabídka dělení materiálu a fézování. Výroba pneumatického nářadí a nástrojů na opracování kamene.

Adresa

Slepá 2
500 04 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11013729

Výrobky, činnosti

Obrábění, soustružení, frétování, opracování

Obrábění na soustružných automatech A20B. Nabídka dělení materiálu a fézování. Výroba pneumatického nářadí a nástrojů na opracování kamene.

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Stuna - Majitel

Telefon: +420 495 534 450
Mobil: +420 602 455 840
E-mail: stuna.golem@tiscali.cz
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

SVĚTLÍK s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, vzduchotechnikou a zámečnictvím. Nabízíme ohýbání plechů z nerezu, hliníku a železa.

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.