• Detail firmy

Ing. Zdeněk Stránský

Základní popis

Prodej výpočetní a komunikační techniky, spotřební elektroniky a softwaru. Výroba a implementace mini-ITX systémů. Servis a opravy počítačů.

Adresa

Mžany 63
503 15 Mžany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73993808
DIČ:  CZ8505223386

Výrobky, činnosti

Vvýpočetní a komunikační technika

Prodej spotřební elektroniky a softwaru. Výroba a implementace mini-ITX systémů. Servis a opravy počítačů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 498 773 986
Mobil: +420 608 647 377
E-mail: info@pcstransky.cz
WWW: www.pcstransky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Stránský - Majitel

Další firmy v oboru

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.