• Detail firmy

Ing. Zdeněk Poloprutský

Základní popis

Celulózová izolace CLIMATIZER PLUS je vhodná zvláště pro zateplování budov, zateplení střechy, fasády stěny, půdy, stropu nebo podlahy.

Adresa

Husova 1053/1
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43756123
DIČ:  CZ5902210490

Výrobky, činnosti

Izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 993 929
Mobil: +420 603 575 788
E-mail: polymont@izolace-celakovice.cz
E-mail: info@izolace-celakovice.cz
WWW: www.izolace-celakovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Poloprutský - Majitel

Mobil: +420 603 575 788
E-mail: info@izolace-celakovice.cz
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.