• Detail firmy

Ing. Zdeněk Petrtyl

Základní popis

Zpracováváme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov a stavební projekty. Poskytujeme stavební poradenství, TDI, organizujeme a realizujeme výběrová řízení na dodavatele oken a dveří. Máme 20 let zkušeností v pozemním stavitelství.

Adresa

Plešovice 47
381 01 Plešovice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42399017
DIČ:  CZ5904061394
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetický audit.

Kontaktní údaje

Fax: +420 387 210 044
E-mail: z.petrtyl@inkapo.cz
WWW: www.inkapo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Petrtyl st. - Majitel

Mobil: +420 724 034 897
E-mail: z.petrtyl@inkapo.cz

Jan Petrtyl ml. - Majitel

Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.