• Detail firmy

Ing. Zdeněk Mokrejš

Základní popis

Prodej stavebního materiálu. Zpětné klapky,Lamelární odkalovače,Odlučovače tuků a škrobů,Odlučovače ropných látek,Velkoprůtokové odlučovače ropných látek

Adresa

Hradecká 1153
500 12 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48631345
DIČ:  CZ440608028
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej stavebního materiálu.

Zpětné klapky,Lamelární odkalovače,Odlučovače tuků a škrobů,Odlučovače ropných látek,Velkoprůtokové odlučovače ropných látek

Kontaktní údaje

Fax: +420 495 518 279
E-mail: mop.hk@wo.cz
WWW: www.hauraton.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Mokrejš - Majitel

Mobil: +420 603 510 604

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

ARIES Firma Produkcyjno - Handlowa Edward Skał

Společnost Beran je rodinná firma poskytující ze dřeva pro soukromé rezidence, rezidenční single-family a multi-rodina a veřejnost. Jsme jedním z nejstarších výrobců oken a dveří v Polsku. Již více než 20 let vyrábíme ze dřeva neustále zlepšovat naše výrobky, rozšíření nabídky a rozšiřující se strojový park.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.